banner

Забудовник

ЖК «Паркова вежа» - новий проект Промислово-будівельної групи «Ковальська», що понад 10 років займає лідируючі позиції на ринку нерухомості та входить до чільної десятки найнадійніших забудовників м. Києва. А завдяки своїй бездоганній репутації заслужила довіру та популярність серед інвесторів. 

ПБГ «Ковальська» є беззаперечним лідером серед виробників будівельних матеріалів і виробів, поєднує в собі виробничі потужності та ресурси низки передових у своїй сфері підприємств: заводи з виробництва бетону,  залізобетонних конструкцій та виробів, сучасних будівельних сумішей, гранітний кар’єр, автотранспортне підприємство, інноваційно-технологічний центр.

Впроваджуючи у життя комплексні рішення будь-якої складності, ми гарантуємо найвищу якість на кожному з етапів розробки й реалізації проекту.

Впевнені, використання власних екологічно чистих будівельних матеріалів та виробів, а також застосування інноваційних підходів на всіх етапах виробництва - це запорука та підґрунтя сучасного та безпечного будівництва. 

«Нерухомість від Ковальської» - понад 457 тис. кв. м зведеного житла, понад 6,5 тис. квартир у 21 житловому будинку, в тому числі двох найвищих у столиці, а також промислові, адміністративні та спортивні споруди.

Ми створили для своїх інвесторів найліпші умови безпечного інвестування та максимально комфортного життя.