banner

Про комплекс

ВАШ ДІМ  ВАША АТМОСФЕРА

 

З давніх часів і до сьогодні вежа є справжньою окрасою та символом місця, де розташована. Від легендарної Вавилонської до романтичної Ейфелевої – вежі завжди були оповиті історіями та, мов магніт, притягували допитливі погляди мандрівників з усіх куточків світу. Сьогодні вежа є символом величності, надійності та захисту.

Новий комплекс «Паркова вежа» за своєю архітектурою нагадує справжню 27-поверхову вежу, яка, безумовно, стане  надійною фортецею для своїх мешканців. Адже дім - це місце, куди людина постійно прагне повернутися, де вона зможе знайти спокій та затишок, зможе мріяти, планувати, жити, відчувати комфорт і захищеність.

 

ВАШ ДІМ  ВАША ФОРТЕЦЯ

 

Майбутні мешканці зможуть щодня милуватися мальовничими краєвидами, що відкриваються з вікон будинку. А планувальні рішення квартир -  кухні, холи, світлі затишні кімнати, великі лоджії та балкони - приємно вразять своєю функціональністю та просторістю.

Архітектурний ансамбль будівлі створює затишний внутрішній двір із пішохідними алеями і зеленими насадженнями, дитячим та спортивним майданчиками - ідеальними місцями для розваг та безтурботного сімейного відпочинку. А майбутні мешканці-автовласники гідно оцінять наявність просторого дворівневого підземного паркінгу та гостьові стоянки.

ЖК «Паркова вежа» - комфортний та сучасний будинок зі своєю неповторною атмосферою, що поєднує міське життя та гармонію природи.

 

ВІДЕОТУР

 

 

ПАНОРАМНИЙ ТУР ГОТОВИМ ЖИТЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ

 

 

 

Дозвільна документація: