banner

Наші переваги

ЖИТТЯ СЕРЕД ПРИРОДИ

Житловий комплекс «Паркова вежа» розташований на правому березі в одному з екологічних місць Києва, де вдало поєдналися зручна інфраструктура та мальовничий парк «Крістерова гірка»

  

Парк відомий своєю унікальною флорою і фауною. А його окрасою є природні джерельні озера та різноманітність декоративних елементів ландшафту.

На території парку мешкають прекрасні лебеді та неймовірна кількість диких качок, росте 25 видів рослин, багато 150-літніх каштанів та величний 400-літній красень-дуб.

Сусідство з парком – це прекрасна можливість у будь-яку пору року відпочити від буденних справ, насолодитися чистим повітрям та гармонією природи, або просто весело й цікаво провести час з рідними та друзями.

Власне помешкання поруч із парком «Крістерова гірка» - ідеальний варіант для тих, хто піклується про власне здоров’я, здоров’я близьких та прагне відволіктися від суєти міста.

 

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Власна служба експлуатації комплексу «Ковальська-Житлосервіс» та її працівники вирішать всі питання, пов'язані з прибиранням території та місць загального користування в будинку, обслуговуванням і експлуатацією інженерних систем, та ландшафтним оформленням, подбавши про ваш комфорт проживання та спокій. Достатньо зателефонувати адміністратору, і штат кваліфікованих фахівців, використовуючи сучасні технічні засоби допоможе в наладці систем водопостачання, каналізації, електро- і теплопостачання.

 

Широкий сервіс, відповідальність і старанність компанії гарантують бездоганну роботу всіх систем сучасного багатоквартирного будинку. А взаємна співпраця - запорука безпеки і комфорту для власників житла, зручних умов ведення бізнесу для власників комерційних приміщень.

«Ковальська-Житлосервіс» позбавить вас зайвих побутових турбот, зробить життя в ЖК «Паркова вежа» зручним та комфортним!

 

БЕЗПЕКА ТА СПОКІЙ — ПЕРЕДУСІМ

 

У ЖК «Паркова вежа» ви не будете хвилюватися за себе та своїх рідних. Огородження комплексу, цілодобова охорона при в’їзді, система цілодобового відеоспостереження та контролю доступу на територію, сучасна система протипожежної безпеки - про ваш спокій ми потурбувалися. 

Де б ви не знаходились – у затишній квартирі чи на території, «Паркова вежа» буде завжди, мов надійна фортеця, на варті вашої безпеки.   

 

ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ - ЦЕ ПО-НАШОМУ

 

Мешканці комплексу можуть не хвилюватися про збереження свого автотранспорту.  Просторий дворівневий підземний паркінг, зручний для в'їзду і виїзду дозволить захистити автомобілі від негоди і зловмисників та забезпечити жителів кожної квартири місцем для парковки. Окрім того, на території комплексу заплановано гостьові наземні парковки.

 

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДИТИНСТВА

 

Мешканці комплексу «Паркова вежа» можуть бути спокійні за здоров’я, розвиток та дозвілля своїх дітей. Адже для щасливого дитинства маленьких мешканців ми створили всі умови.

Сучасний безпечний дитячий майданчик з ігровими комплексами для різного віку, а також спортивний майданчик стануть улюбленими місцями для розваг та ігор ваших дітей.